Bydło

Filters Sort results
Reset Apply
Image
Name
Opis
Strona produktu
VET-NOVA BCV Test -Ag to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez koronawirusa w próbkach kału.
VET-NOVA E.coli K99 Test -Ag to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez E.coli K99 w próbkach kału.
VET-NOVA Bovine Rota-Ag Test
VET-NOVA Bovine Rota-Ag Test to chromatograficzny test immunologiczny firmy Novazym do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez rotawirusa w próbkach kału bydła. BUDOWA I ZASADA DZIAŁANIA TESTU Działanie VET-NOVA Bovine Rota-Ag Test oparte jest na metodzie immunochromatografii. Wewnątrz plastikowej obudowy znajduje się pasek testowy. W dolnej części kasetki znajduje się obszar absorpcyjny próbki, zaś w górnej […]
VET-NOVA Bo Cryptosporidium -Ag to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez pierwotniaki Cryptosporidium w próbkach kału.
VET-NOVA BODIATEC (SZYBKI TEST JAKOŚCIOWY FIRMY NOVAZYM WYKRYWAJĄCY KORONAWIRUSA (BCV), ROTAWIRUSA (RV), CRYPTOSPORIDIUM, ESCHERICHIA COLI (K99) – DROBNOUSTROJE BĘDĄCE PRZYCZYNĄ WYSTĘPOWANIA BIEGUNEK U BYDŁA). BODIATEC firmy Novazym to szybki test do diagnostyki in vitro antygenów specyficznych dla głównych czynników wywołujących biegunki cieląt (noworodkowa biegunka cielęca). Biegunka jest bardzo częstą i groźną infekcją występującą w pierwszych […]