Więcej niż diagnostyka...

TERAPIE ODCZULAJĄCE

Odczulanie w systemie VET-NOVAllergy NextMune zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Naszym zadaniem jest dopasowanie schematu immunoterapii do danego zwierzęcia.

Spis treści

Terapie Artuvetrin®

Terapia Artuvetrin® jest jedyną licencjonowaną immunoterapią swoistą dla alergenów w Europie. Jest to zabieg szyty na miarę, wykonywany indywidualnie dla każdego zwierzęcia. Terapia Artuvetrin® ma udowodnioną skuteczność (75%) i bezpieczeństwo, dlatego może być stosowana przez długi czas. Każda fiolka wystarcza na 10 miesięcy.

Dostępne kompozycje:

Trawy

Drzewa i krzewy:

Uprawy:

Chwasty i kwiaty:

Roztocza:

Owady:

Nabłonki:

Grzyby:

DROŻdże:

Ważne informacje

Proponowany schemat działania

 • 1
  Przygotuj próbkę do badania
  Odwiruj pobraną krew aby uzyskać surowicę. Do wygenerowania kompletnego raportu wystarczy 50µl surowicy. Probówkę z gotowym materiałem oznacz w dowolny sposób umożliwiający identyfikację zwierzęcia.
 • 2
  Zaloguj się i zleć odbiór
  Zaloguj się do systemu Vet-Nova poprzez panel strony internetowej i zleć wykonanie badania oraz obiór próbek pod właściwym adresem. W odpowiednim polu przy uzupełnianiu danych konkretnej próbki wpisz swoje oznaczenie probówki z próbką danego zwierzęcia.
 • 3
  Otrzymaj kompletny i przejrzysty raport
  Po odbiorze próbki przez kierowcę lub firmę zewnętrzną zostaniesz poinformowany o czasie realizacji usługi. W momencie zakończenia realizacji usługi raport zostanie udostępniony w elektronicznym systemie Vet NOVAllergy wraz ze stosownym powiadomieniem drogą mailową.
 • DOBIERZ ODPOWIEDNIĄ TERAPIĘ!
  Zaloguj się i zleć przygotowanie terapii według swojej kompozycji.

DOSTĘPNE USŁUGI w VET-NOVALLERGY

Obecnie dostępna jest usługa badania u dwóch gatunków zwierząt domowych. Możliwa jest diagnostyka przyczyn alergii z surowicy u  psów oraz kotów.

Kompleksowość rozwiązania

Zdiagnozuj próbkę surowicy, otrzymaj raport, rozpocznij terapię

Usługa diagnostyki PSÓW

Zleć badanie usługowe surowicy psa.

Zleć badanie

Usługa diagnostyki KOTÓW

Zleć badanie usługowe surowicy kota.

Zleć badanie

Terapie odczulające dla PSÓW I KOTÓW

Zamów terapie odczulającą dla zwierząt domowych.

Zamów terapie