test antygenowy

Filters Sort results
Reset Apply
Image
Name
Opis
Strona produktu
Parwowirus (FPV) powoduje panleukopenie kotów - jedną z najczęstszych chorób zakaźnych. Objawy choroby to zapalenia żołądka i jelit, biegunka, wymioty oraz duża utrata wagi.
Symbol zastępczy
Preparat specjalnego przeznaczenia o wysokiej zawartości bioaktywnych peptydów uzupełniający klasyczny sposób leczenia zakażeń bakteryjnych i grzybiczych uszu.
  • stabilizuje rozwój niekorzystnej flory bakteryjnej
  • pielęgnuje i chroni miejsca podatne na zakażenia
  • uzupełnia proces klasycznego leczenia
VET-NOVA Porcine Rota Ag Test to chromatograficzny test immunologiczny firmy Novazym do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez rotawirusa w próbkach kału.
VET-NOVA BCV Test -Ag to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez koronawirusa w próbkach kału.
VET-NOVA E.coli K99 Test -Ag to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez E.coli K99 w próbkach kału.
VET-NOVA Bovine Rota-Ag Test
VET-NOVA Bovine Rota-Ag Test to chromatograficzny test immunologiczny firmy Novazym do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez rotawirusa w próbkach kału bydła. BUDOWA I ZASADA DZIAŁANIA TESTU Działanie VET-NOVA Bovine Rota-Ag Test oparte jest na metodzie immunochromatografii. Wewnątrz plastikowej obudowy znajduje się pasek testowy. W dolnej części kasetki znajduje się obszar absorpcyjny próbki, zaś w górnej […]
VET-NOVA Bo Cryptosporidium -Ag to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez pierwotniaki Cryptosporidium w próbkach kału.
VET-NOVA QuickTick -szybki, jednorazowy test do detekcji bakterii z rodzaju Borrelia (B. garinii, B. afzellii, B. burgdorferi sensu stricto i B. spielmanii).
VET-NOVA Cryptosporidium Test to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez pierwotniaki Cryptosporidium w próbkach kału.
Symbol zastępczy
VET-NOVA Giardia lamblia Test firmy Novazym jest testem immunologicznym stosowanym do wykrywania antygenu pierwotniaka Ogoniastka jeltiowego (łac. Giardia lamblia) w próbkach kału psów lub kotów.