SKU: U-VNA-66 Kategoria:

Usługowe badanie przyczyny alergii u zwierzat

( Ceny widoczne po zalogowaniu )

( 0 reviews )

Usługowe badanie przeciwciał swoistych do alergenów wziewnych, pokarmowych i kontaktowych w surowicy psa. Panel przesiewowy, 66 alergenów.

Usługowe badanie alergii u psów | Vet-NOVAllergy

System Vet-Novallergy w formie badania usługowego umożliwia z niewielkiej ilości surowicy zwierzęcia (50µl-66 alergenów) zidentyfikować przyczynę alergii. Oferujemy możliwość badań w formie usługi, która obejmować będzie: odbiór próbki z Państwa placówki, wykonanie badania w naszym laboratorium oraz dostarczenie czytelnego oraz informatywnego wyniku w formie elektronicznej. 

1 badanie | 12 grup alergenów

System Vet-Novallergy z jednej próbki zawierającej 50ul surowicy diagnozuje ponad 12 grup alergenów zawierających w sumie 66 badanych parametrów.

Roztocza

Trawy

Mięso

Drzewa

Pleśnie

Chwasty

Zwierzęce

Nabiał

Owady

Ziarna

Owoce morza

Warzywa i owoce

Wygoda i oszczędność | Forma usługi

Dołożyliśmy wszelkich starań aby oferowana przez nas usługowa forma diagnostyki alergii u psów była jak najbardziej wygodna i intuicyjna w użyciu. Korzystając z outsourcingu badań z Novazym Polska s.c. zaoszczędzisz czas oraz środki.

Przygotuj próbkę do badania

Odwiruj pobraną krew aby uzyskać surowicę. Do wygenerowania kompletnego raportu wystarczy 50µl surowicy. Probówkę z gotowym materiałem oznacz w dowolny sposób umożliwiający identyfikację zwierzęcia.

Zaloguj się i zleć odbiór

Zaloguj się do systemu Vet-Nova poprzez panel strony internetowej i zleć wykonanie badania oraz obiór próbek pod właściwym adresem. W odpowiednim polu przy uzupełnianiu danych konkretnej próbki wpisz swoje oznaczenie probówki z próbką danego zwierzęcia.

Otrzymaj kompletny i przejrzysty raport

Po odbiorze próbki przez kierowcę lub firmę zewnętrzną zostaniesz poinformowany o czasie realizacji usługi. W momencie zakończenia realizacji usługi raport zostanie udostępniony w elektronicznym systemie Vet NOVAllergy wraz ze stosownym powiadomieniem drogą mailową.

RAPORT

Raport oraz wykaz alergenów | Przejrzystość oraz informatywność

Wyniki badania podawane są w jednostce AU/ml. Jednostka AU (arbitrary unit) oznacza, że pomiar w badaniu jest porównywany względem pomiaru referencyjnego. Klasy wyniku badania NOVAllergy-psie IgE dzielą zakresy wyników podanych w AU/ml w odpowiednie przedziały poziomów przeciwciał.

Najważniejsze informacje, które zawiera raport z badania:

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej...