Psy

Filters Sort results
Reset Apply
Image
Name
Opis
Strona produktu
VET-NOVA Giardia lamblia Test firmy Novazym jest testem immunologicznym stosowanym do wykrywania antygenu pierwotniaka Ogoniastka jeltiowego (łac. Giardia lamblia) w próbkach kału psów lub kotów.
VET-NOVA cTnI Test firmy Novazym to chromatograficzny zestaw immunologiczny do szybkiej i ilościowej detekcji troponiny I w surowicy, osoczu lub pełnej krwi małych zwierząt.
VET-NOVA CIV Test to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego, jakościowego i różnicowego oznaczania antygenów wirusa grypy psów z wymazu z nosa.
Test wykrywa antygen nicienia Dirofilaria immitis (heartworm) w surowicy lub osoczu psów. Jest to patogen wywołujący chorobę dirofilariozę (heartworm disease) u psów, kotów i fretek.
VET-NOVA Brucella canis Test to SZYBKI TEST WYKRYWAJĄCY PRZECIWCIAŁA PRZECIWKO BAKTERII BRUCELLA CANIS U PSÓW
VET-NOVA CCV Test -Ag to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego i jakościowego wykrywania infekcji koronawirusem (CDV) w próbkach kału.
Szybki test VET-NOVA CDV Ag to test immunochromatograficzny do szybkiego i jakościowego wykrywania antygenu  wirusa nosówki psów (CDV Ag) w wydzielinie nosowej/ocznej psa.

VET-NOVA CPV Test to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej parwowirusem (CPV-2 w tym szczepów CPV-2a, CPV-2b).

VET-NOVA Ehrlichia Ab Test jest szybkim testem immunologicznym firmy Novazym stosowanym do wykrywania przeciwciał skierowanych przeciwko bakterii Ehrlichia w próbkach krwi pełnej, surowicy lub osocza psów.
VET-NOVA Borrelia burgdorferi (Lyme) Test na choroby odkleszczowe wykrywający bakterię Borrelia burgdorferi (Lyme) u psów
VET-NOVA Anaplasma Test jest testem immunologicznym firmy Novazym stosowanym do wykrywania przeciwciał skierowanych przeciwko bakterii Anaplasma phagocytophilum w próbkach krwi pełnej, surowicy lub osocza psów.
VET-NOVA IgE Test to szybki półilościowy test immunochromatograficzny polskiej firmy NOVAZYM do wykrywania przeciwciał IgE w osoczu lub surowicy psa.
Jedynymi stwierdzonymi żywicielami ostatecznymi Neospora caninum w Europie są psy, które odgrywają również rolę żywicieli pośrednich.  N. caninum jest istotną przyczyną poronień u bydła.
VET-NOVA Cryptosporidium Test to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania infekcji spowodowanej przez pierwotniaki Cryptosporidium w próbkach kału.
VET-NOVA D-Dimer Test to chromatograficzny zestaw immunologiczny firmy Novazym do szybkiej i pół-ilościowej detekcji D-dimeru w surowicy, osoczu lub pełnej krwi małych zwierząt-zwłaszcza psów i kotów, ale także np. myszy.
Symbol zastępczy
VET-NOVA Giardia lamblia Test firmy Novazym jest testem immunologicznym stosowanym do wykrywania antygenu pierwotniaka Ogoniastka jeltiowego (łac. Giardia lamblia) w próbkach kału psów lub kotów.